Usługi

Key-Expert Usługi
Specjalizujemy się w

Nasze Usługi

Branża kluczy i zabezpieczeń specjalistycznych to nasza domena! Dorabianie kluczy do mieszkania oraz domu, kodowanie kluczy samochodowych, a także pilotów do bram, awaryjne otwieranie aut, w tym – regeneracja zamków, wkładek i stacyjek. Sprawdź! – Jest tego znacznie więcej niż może się wydawać!

Dorabianie kluczy i pilotów
Dzięki nam dorobienie i kopiowanie kluczyka do domu czy mieszkania trwa dosłownie kilka sekund! - gwarancja jakości i wytrzymałości. Korzystamy ze sprawdzonych marek i profili!
Sprawdź
Programowanie
Niezależnie od marki samochodu, motocykla, rocznika i problemu - Możemy zakodować zapasowy klucz lub skasować zgubione klucze z pamięci Twojego pojazdu! Programuj pilot razem z nami!
Sprawdź
Awaryjne otwieranie samochodów
Zatrzaśnięty klucz? Zgubiony pilot? Zablokowana stacyjka lub rygle EZS, ELV, ESL? Usługę awaryjnego otwierania świadczymy w Krośnie i na terenie powiatu Krośnieńskiego!
Sprawdź
Master Key - system jednego klucza
Zaprojektuj plan i hierarchię budynku razem z nami! - Przyznając dostęp do dowolnej liczby pomieszczeń za pomocą jednego klucza! System Master Key to najlepszy wybór dla właścicieli obiektów, firm i magazynów!
Sprawdź
Naprawa i regeneracja zamków i pilotów
Zepsuty zamek lub karta pojazdu, zablokowana stacyjka czy wkładka, nie stanowi dla nas problemu. Wymienimy także części i naprawiamy podzespoły do pilotów bramowych i samochodowych!

Sprawdź
Piloty bramowe
Oferujemy piloty do bram wszystkich znanych producentów: FAAC, NICE czy Wiśniowski. Włączając w to bramy garażowe i wyjazdowe działające na różnych częstotliwościach!Sprawdź