Awaryjne otwieranie

Key-Expert Awaryjne otwieranie
Usługa

Awaryjne otwieranie

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która zawsze powinna być świadczona przez certyfikowanych profesjonalistów, którzy mają wiedzę, odpowiednie doświadczenie i narzędzia potrzebne do wykonania usługi. Jeśli zdarzyło się Państwu: zatrzasnąć lub zgubić klucz - zapewniamy - dla nas to żaden problem!

Otworzymy samochód za Ciebie

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i wykwalifikowanymi personelem, który jest stanie otworzyć samochód w sposób bezpieczny, skuteczny i arcy-szybki. Jedyne co muszą Państwo zrobić to: Skontaktować się z nami, podać swoje położeniem markę samochodu, i … poczekać na przyjazd.

Otwieranie i uruchamianie samochodu w okolicach Krosna

Na wyposażeniu serwisu mamy dedykowany samochód z mobilnym warsztatem, umożliwiającym wykonanie wszystkich operacji związanych nie tylko z awaryjnym otwieraniem, ale także z uruchomienie samochodu, dorobieniem zgubionego kluczyka na miejscu w Twojej lokalizacji!

Otwieramy samochody, w których występują zwykłe zamki, a także zamki o podwójnym ryglowaniu!

Bezpieczeństwo to podstawa

Wiemy jak otworzyć samochód, bez użycia kluczyka i doskonale wiemy, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo.

Dzwoniąc do nas masz pewność, że usługę wykonamy rzetelnie, fachowo i bez żadnej szkody w pojeździe! Gwarancja naszych usług jest potwierdzona latami praktyk, upoważnieniem prawnym w ramach przyznanych licencji i przychylnymi opiniami naszych klientów!

Stąd też – Istotnym i najważniejszym dla nas aspektem podczas awaryjnego otwierania samochodu jest działać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – toteż przed wykonaniem usługi wymagamy okazania stosownych dokumentów potwierdzających i wskazujących właściciela pojazdu.

Doświadczenie to klucz do sukcesu

Najczęściej stosowaną przez nas metodą jest użycie specjalistycznych narzędzi takich, jak picki, dekodery, wytrychy. Zestawy te w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwalają na odblokowanie drzwi samochodu bez uszkodzenia zamka! – Co jest szczególnie ważne dla samochodów nowszych generacji, w których systemy zabezpieczeń bywają nader często skomplikowane.

Jednym z wyzwań jakie często pojawiają się podczas awaryjnego otwierania samochodu, jest dostęp do klamek drzwiowych od środa. W takich sytuacjach nasz serwis stosuje tzw. Technikę okienkową, czyli otwieranie okna w samochodzie, w celu uzyskania dostępu do klamki drzwi od wewnątrz. Odpowiednie narzędzia pozwalają na pochwycenie klamki. Rzadziej, bo w nadzwyczajnych przypadkach stosujemy również możliwość użycia odpowiedniego magnesu do wydobycia kluczyka z zamka samochodu.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z kluczowymi aspektami oferty awaryjnego otwierania:

  • Otwieramy awaryjnie samochody (awaryjne otwieranie nie dotyczy mieszkań, budynków i obiektów)
  • Dojeżdżamy do klienta za ustaleniem wcześniejszego terminu lub natychmiastowo w nagłych przypadkach.
  • Przyjmujemy dyspozycję w godzinach otwarcia serwisu, dojeżdżamy w godzinach ustalonych w kontakcie telefonicznym. Nie oferujemy awaryjnego otwierania 24/7.
  • Awaryjne otwieranie odbędzie się jedynie za okazaniem stosownych dokumentów i pokwitowaniem.