Programowanie

Key-Expert Programowanie
Usługa

Programowanie

Pilot do samochodu to wygodne, małe urządzenie, które w łatwy sposób pozwala nam sterować zamkiem centralnym i alarmem. W zasadzie to dzięki niemu, mamy pełny dostęp do samochodu i dzięki niemu, możemy go uruchomić. Mimo wszystko, z uwagi na swoje rozmiary, a naszą nieroztropność, może w łatwy sposób ulec uszkodzeniu, zalaniu lub nawet kradzieży…

Jeśli z uwagi na różne czynniki straciliście Państwo dostęp do oryginalnego pilota, albo potrzebujecie wykonać kopię, prosimy o kontakt. Programowanie nowych pilotów to dla nas pestka - to nasz chleb powszedni.

Zapasowy pilot wymaga zakodowania

Dorabianie pilotów samochodowych to nie tylko kwestia zastąpienia uszkodzonego lub zagubionego pilota, to także możliwości posiadania dodatkowych – co jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy jest kilku kierowców użytkujących ten sam samochód. Jednym z najważniejszych aspektów programowania pilotów samochodowych jest usuwanie fabrycznych blokad immobilizerów. Oferujemy także kasowanie pilota z pamięci auta, co bywa szczególnie przydatne w przypadku zgubienia oryginalnego klucza lub sprzedaży, kupna używanego auta.

Puszki IMMO, moduły – CAS i CEM

W naszej ofercie nie zabrakło miejsca na programowanie pilotów samochodowych na podstawie puszek immobilizerów, liczników oraz modułów cas i cem, co pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi pojazdów naszych odbiorców.

Szeroki wybór pilotów i niska cena

Z uwagi na fach i szeroki wachlarz naszej oferty – zajmujemy się dorabianiem pilotów starszego i nowego typu, przez co należy rozumieć: piloty dopinane oddzielnie, piloty połączone z kluczykiem, system keyless, wireless lub proximity lub systemy bez-kluczykowe.

Dorabiamy klucze na różnych częstotliwościach nie tylko do standardowych Europejskich marek jak np. BMW, Audi, Mercedes, samochody z grupy Volkswagen, Citroen i wielu innych. Dorabiamy piloty i programujemy również do brandów amerykańskich takich jak: Chrysler Voygaer, Dodge, Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Oldsmobile, Chervrolet Imapala, Shelby, Jeep, Cadillac, DeLorean, Hammer itp.

Programowanie pilotów w Krośnie i powiecie

Programujemy piloty samochodowe i nie tylko – na terenie całego Krosna, powiatu Krośnieńskiego i okolic. Klienci docierają do nas również z takich miast jak: Jasło, Sanok, Brzozów, Iwonicz-Zdrój, Strzyżów, Nowy Żmigród, Rzeszów, Dukla, Barwinek czy nawet z miast i miejscowości w Bieszczadach.

Śledź naszą pracę i możliwości

Zachęcamy do odwiedzenia naszej podstrony na facebooku. Codziennie dokumentujemy tam materiały i zdjęcia z naszych usług, od klientów którzy z różnych względów znaleźli się w potrzebie zaprogramowania pilota lub dorobienia klucza – oryginalnego lub zamiennika.