Dorabianie kluczy i pilotów

Key-Expert Dorabianie kluczy i pilotów
Usługa

Dorabianie kluczy i pilotów

Niezależnie od tego, czy zgubiłeś pilot, kupiłeś samochód, jesteś najemcą, właścicielem obiektu lub zwyczajnie potrzebujesz zapasowego pęku kluczy - wykonamy natychmiastową usługę dorobienia kluczyka w naszym punkcie serwisowym. Dla nas, jako specjalistów w dziedzinie - sam proces jest na tyle szybki, że możemy wykonać go właściwie od ręki. Do każdego typu zamka i pojazdu.

Klucze do domu i mieszkania

Za pomocą specjalistycznych urządzeń – frezarek i kopiarek – jesteśmy w stanie dorobić klucz do zamka, kłódki, wkładki do każdego mieszkania, domu i garażu. Materiał zwany przez nas surówką zostaje wówczas poddany procesom mechanicznym, które pozwalają odpowiednio na nawiercenie profilu klucza zgodne ze schematem wzorcowym oryginału.

Kopiowanie klucza polega też na dobraniu odpowiedniego profilu, a także materiału, dzięki czemu kopiowany wyrób jest praktycznym i idealnym odwzorowaniem klucza oryginalnego. Tym samym uspokajamy i zapewniamy Państwa, że sam klucz wzorcowy nie może ulec uszkodzeniu, ani też zniekształceniu podczas procesu kopiowania.

Sam proces kopiowania trwa kilka sekund. Nie mniej to jednak wiedza i umiejętność dobrania odpowiedniego surowca do rodzaju zamka jest tutaj najistotniejsza. Docieramy do wszystkich klientów dorabiając klucz jednostronne, dwustronne, nawiercane oraz profilowane – do każdego typu drzwi i zamka.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować naszym odbiorcom precyzyjne dobranie klucza i pilota na podstawie samego zamka czy stacyjki! Mianowicie:

  • Zamki do domów i mieszkań: w tym zamki przeciwwłamaniowe
  • Kłódki (róże rodzaje)
  • Stacyjki motocykla
  • Sefjy, skrytki, kontenerki
  • Blokady mechaniczne
  • Skrzynki pocztowe
  • Zamki do pospolitych skrzydeł drzwiowych.

Wygląd klucza ma dla nas znaczenie

Najbardziej popularne materiały kluczy mieszkaniowych to: stal, mosiądz, znal i aluminium. Nie mniej, zawsze kierujemy się potrzebą klienta i doskonale wiemy, że efekt wizualny i kolorystyczny jest dla Państwa równie ważny. Dodatkowo, w ofercie serwisu, na miejscu, znajdą Państwo atrakcyjne breloczki i smycze.

Dorabianie pilotów samochodowych w Krośnie to nasza domena

W ramach usług, dorabiamy piloty do samochodów, motocykli, pojazdów ciężarowych i przemysłowych. Jeśli potrzebują Państwo klucza do nowo zakupionego auta, pojazdu firmowego, maszyny, to koniecznie muszą odwiedzić Państwo nasz serwis! Od lat zajmujemy się dorabianiem pilotów, dlatego w naszej ofercie istnieje możliwość dorobienia kluczy oryginalnych oraz na podstawie sprawdzonych zamienników. To właśnie dzięki doświadczeniu i wyposażeniu zapewnimy kompleksowe dorobienie pilotów do pojazdów, niezależnie od marki i rocznika pojazdu.