Piloty bramowe

Key-Expert Piloty bramowe
Usługa

Piloty bramowe

W bogatej ofercie kierowanej do klientów znajdują się urządzenia jedno-,dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciokanałowe. Dostępne są piloty do bramy garażowej czy wjazdowej działające na wszystkich częstotliwościach. Do większości urządzeń dostępnych w naszym punkcie dołączana jest instrukcja obsługi, która w łatwy sposób tłumaczy, jak je zaprogramować.

Prostota i łatwość obsługi

Piloty bramowe cieszą się coraz większą popularnością, wśród mieszkańców osiedli, domów jednorodzinnych czy gospodarstw. Znajdują swoje zastosowanie również w firmach i obiektach użyteczności publicznej. Z różnych względów mogą ulec awarii. Natomiast my – jako serwis – dostarczamy niezbędną wiedzię wszystkim naszym odbiorcom w jaki sposób można zaprogramować zakupiony u nas pilot. Dodatkowo dołączamy instrukcję ściśle określając – krok po kroku – jak wykonać kodowanie takiego pilota.

Znani producenci i szeroki wybór!

Mnogość marek i modeli działających na różnych częstotliwości nie ułatwia sprawy doboru odpowiedniego pilota do konkretnego odbiornika bramy. Dlatego też, rekomendujemy i prosimy Państwa o kontakt – niezależnie od rodzaju bramy i producenta, świadczymy doradztwo i pomoc w doborze. Z powodzeniem i od lat dobieramy piloty do bram dla odbiorców z całego Krosna i okolic.