Naprawa i regeneracja zamków i pilotów

Key-Expert Naprawa i regeneracja zamków i pilotów
Usługa

Naprawa i regeneracja

Nieodłącznym elementem każdego klucza jest zamek, stacyjka, wkładka. Piloty i klucze same w sobie wymagają naprawy - z doświadczenia wiemy, że każda usterka jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do problemu.

Naprawa zamka i stacyjki na miejscu

Stacyjki samochodowe, motocyklowe lub pospolite zamki zużywają się lub mogą ulec awarii. Jeśli tak się stanie, jesteśmy w stanie naprawić, zregenerować lub wymienić nieprawidłowo działający mechanizm. Dzięki długoletniej praktyce poznaliśmy specyfikę i budowę stacyjek samochodowych wielu marek. Doskonale wiemy, kiedy zamek wymaga regeneracji, wymiany lub doraźnej naprawy. Szybko ocenimy szkodę, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i wykonamy naprawę.

Błyskawiczna naprawa pilotów w Krośnie

Podobna kwestia dotyczy pilotów samochodowych, gdzie naprawie często podlegają mikroelementy pilotów takie jak: Mikro-włączniki, płytki, układy czy grot pilota. Okazjonalnie i w zależności od stopnia skomplikowania możemy skutecznie naprawić pilot bramowy – nie mniej samo kodowanie pilota bramowego pozostaje do sparowania przez klienta (z uwagi na brak dostępu do odbiornika bramy).

Dostosowujemy się do potrzeb naszych odbiorców

Zakres naszej działalności w zakresie naprawy i regeneracji to:

  • Dopasowywanie zamka i stacyjek pod klucz
  • Zmianę kodu zamków i stacyjek na inny klucz (dla tych z Państwa, którzy zgubili klucz lub klucz został skradziony)
  • Naprawa i regeneracja zamków i stacyjek motocyklowych i samochodowych wszystkich typów.
  • Naprawy zamków przy uszkodzeniu mechanicznym – przy próbach włamania.
  • W określonych przypadkach – służymy pomocą w naprawie pilotów bramowych i samochodowych bez konieczności wymiany oryginalnej obudowy!

Ocenie i konsultacji podlega każda naprawa

Każda nasza naprawa jest poprzedzona dokładną diagnostyką usterki. Jeśli mają Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub o odwiedzenie naszego punktu na miejscu.